Masaże2018-10-14T07:43:27+00:00

MASAŻE

Masaże lecznicze

Opiera się na technikach masażu klasycznego. Siła masażu, jego szybkość jak i rodzaj wykorzystywanych technik dostosowany jest bezpośrednio do pacjenta z uwzględnieniem jego wieku, płci oraz rodzaju schorzenia. Ze względu na szeroki zakres technik masaż leczniczy wykorzystywany jest w przypadku wielu dolegliwości bólowych i stanów chorobowych oraz może być stosowany w obrębie całego ciała, a także miejscowo.

Masaże relaksacyjne

Masaż ten jest idealny dla osób nadmiernie przemęczonych, przepracowanych, posiadających problemy ze snem oraz potrzebujących odprężenia. Masaż z odpowiednio dobraną muzyką oraz najwyższej klasy olejkami do masażu pozwoli się zrelaksować. Do wyboru mają Państwo: masaż z wykorzystaniem gorącej czekolady oraz różnorodne oleje. Preparaty te zawierają bogaty zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych oraz olejków, które wspomagają proces ochronny, regeneracji i pielęgnacji skóry.

Masaż sportowy

Wykonywany przede wszystkim u osób czynnie wykonujących aktywność fizyczną.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg zwalczający przewlekłe napięcie mięśniowe, przewlekłe bóle okolic grzbietu i kończyn. Właściwości gorącej temperatury oddawanej przez kamienie zwiększają ukrwienie masowanych okolic co wspomaga dotlenienie i odżywienie tkanek, doskonale wpływając na kondycję skóry i układu mięśniowego, usprawniając jednocześnie procesy przemiany materii.

Masaż bańką chińską

Masaż bańską chińską stosowany jest w różnego rodzaju dolegliwościach bólowych kończyn i kręgosłupa. Działa on na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem, poprawia krążenie, odprowadzanie limfy, zwiększa szybkość przemiany materii. Dzięki czemu idealnie nadaje się również do zwalczania cellulitu oraz rozstępów.

Masaż antycellulitowy

 

Klasyczny masaż ze zwiększoną siłą oraz z wykorzystywaniem specjalnej mieszanki ziół w celu poprawy krążenia oraz elastyczności skóry idealnie nadaje się do walki z cellulitem.