O nas2019-11-26T09:45:21+01:00

O nas

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Stargard działające od 2018 roku oferuje Państwu wszechstronną rehabilitację ortopedyczną oraz neurologiczną z wykorzystaniem terapii manualnej, kinezyterapii, masaży oraz szerokiej oferty fizykoterapii w tym fali uderzeniowej oraz terapii radiofalowej. Placówka wyposażona została w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Naszą specjalnością jest kompleksowa rehabilitacja po urazach i operacjach układu ruchu oraz u pacjentów z ostrymi i przewlekłymi bólami kręgosłupa, schorzeniami barku m.in. zamrożony bark, dolegliwościami stawu łokciowego, stawu kolanowego oraz ze schorzeniami dotyczącymi stóp np. ostrogi piętowe czy zapalenia rozcięgna podeszwowego.

Pracownicy Centrum Rehabilitacji Stargard są nastawieni na profesjonalne podejście do każdego przypadku oraz indywidualną pracę z pacjentem. W naszym gabinecie podczas rehabilitacji panuje pozytywna atmosfera. Aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych usług, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, szkolimy się w zakresie wykonywania nowych metod i zabiegów.

Do dyspozycji pacjentów Centrum Rehabilitacji Stargard jest gabinet masażu i terapii manualnej, sala do ćwiczeń oraz pomieszczenia do fizykoterapii.
Obiekt został przystosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w klimatyzację oraz posiada bezpłatne miejsca parkingowe.

Nasz Zespół